Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: GABINET GINEKOLOGICZNY - OPINIE

GABINET GINEKOLOGICZNY - OPINIE 10 lata 6 miesiąc temu #16

  • Rower
  • Rower Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Witam i mam nadzieję, że to, co napiszę, zostanie przeczytane. W poradni ginekologicznej ZLA nie ma od dawna dobrego ginekologa. Dla mnie ginekolodzy z chrzanowskiej przychodni to żart. Czas najwyższy odświeżyć personel lekarski. Czy któraś z pacjentek ma podobne odczucia? :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

GABINET GINEKOLOGICZNY - OPINIE 10 lata 6 miesiąc temu #17

  • Melisa
  • Melisa Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Oklaski: -3
Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.Warto pomyśleć o dobrym samopoczuciu pacjentek.
Pozdrawiam miło.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

GABINET GINEKOLOGICZNY - OPINIE 9 lata 6 miesiąc temu #37

  • Izuska
  • Izuska Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Potwierdzam. Należy jak najszybciej zadbać o personel w tej poradni. Nie mam nic do położnych i pielęgniarek tam pracujących. Mam za to do lekarzy. Jak będę chciała udać się prywatnie do ginekologa to pójdę prywatnie... Dlatego nie podoba mi się rzucenie hasłem, że znalazłem to i to, najlepiej będzie leczyć to tak, a takie leczenie tutaj nie jest wykonywane, więc lekarz zaprasza do siebie do gabinetu.
Z takim czymś spotkałam się dwukrotnie, w obu poradniach. Jak jest teraz, to nie wiem, bo nie korzystam, ponieważ tam nie ma dobrego lekarza.
Bardzo bym chciała aby zatrudniono ginekologa kobietę z powołaniem i odpowiednim podejściem do pacjentek.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Ernest Hemingway
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez Moderator. Powód: gramatyka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Moderator
Czas generowania strony: 0.072 s.
2011 Kunena: GABINET GINEKOLOGICZNY - OPINIE (1/1). Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie sp. z o.o. KRS: nr 0000444059 Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy 11 527 000,00 PLN
Powered by Joomla 1.7 Templates